خرید شارژ

شیطان ‌پرستان را چگونه بشناسیم؟!

شیطان پرستان

 

محقق و پژوهشگر حوزوی، شیطان‌پرستی، استفاده از نمادها، آرایش مخصوص و موسیقی متال و راک را از جمله راه‌های نفوذ شیطان‌پرستان در جامعه عنوان کرد و خواستار ارتقای سطح آگاهی مردم برای مقابله با این ابزارها شد…..
هم صدا:حجت‌الاسلام عقیل محمدیان در حاشیه بازدید از نمایشگاه طلیعه ظهور با اشاره به وجود موسیقی‌ها و نمادهای شیطان پرستی در جامعه، گفت: باید در قدم نخست این نمادها جمع‌آوری شود.

وی یادآور شد: این نمادها به عنوان مقدمه رواج بیشتر این فرقه انحرافی است که به تدریج و به صورت ناخودآگاه در ذهن و روحیه جوان تاثیر می‌گذارد.

این محقق و پژوهشگر حوزوی، استفاده‌کنندگان از این نمادها را سیاهی لشکرهای این فرقه دانسته و اظهار داشت: با وجود این که این افراد اطلاعی از ماهیت این فرقه ندارند، ولی از نظر آنان هم‌مسلک دیگر شیطان‌پرستان شمارش و محسوب می‌شوند.

حجت‌الاسلام محمدیان بیان داشت: این نمادها در قالب گردنبد، گوشواره و دستبند در سطح جامعه دیده می‌شود و اگر جمع‌آوری نشوند، به آرامی قبح استفاده از آنها شکسته می‌شود و به تدریج به سمت واقع‌گرایی در این فرقه پیش می‌رود.

وی تاکید کرد: این وسایل تزئینی یکی از روش‌های نفوذ شیطان پرستان در جوامع هستند که در ادامه می‌توان به دو روش دیگر نوع آرایش و موسیقی متال آنان اشاره کرد.

حجت‌الاسلام محمدیان در توضیح بیشتر این دو روش‌ها، گفت: در گذشته نوع آرایش مرسوم در میان بانوان رنگ‌های روشن بود؛ در حالی که در این فرقه زنان و مردان خود را با رنگ‌های کبود و تیره و موهای خود را به صورت خاص و رو به بالا آرایش می‌کنند.

این محقق و پژوهشگر حوزوی تصریح کرد: این رنگ‌ها نماد پلیدی و شرارت است که گویای ارجحیت سیاهی و پلیدی نسبت به روشنی و خوبی از دیدگاه شیطان پرستان است.

وی تاکید کرد: با شرارت محوری در این فرقه، اتحاد جامعه از بین رفته و افراد نیکوکار طرد شده و شرارت به عنوان پایه در این فرقه مطرح است.

این پژوهشگرحوزوی، موسیقی را سومین راه نفوذ شیطان پرستان در جوامع ذکر کرد و افزود: موسیقی‌های راک و متال از سال‌های ۲۰۰۵ شدت بیشتری گرفت که عمده محتوای این نوع موسیقی مرگ و کشتن خدا، پدر و مادر و در نهایت خود فرد است.

حجت‌الاسلام محمدیان افزود: این نوع موسیقی حتی برای کسانی که متن آن را درک نمی‌کنند نیز مخرب است چراکه به تدریج در ذهن  فرد جای گرفته و این نوع تفکرات را به او القا می‌کند.

براساس گزارش ستاد خبری جشنواره طلیعه ظهور، وی پیامد اصلی این موسیقی و این فرقه را پوچ‌گرایی، تخریب شخصیتی، بی‌هدفی و در نهایت خودکشی فرد ذکر کرد.

تزیین سفره هفت سین

اس ام اس تبریک نوروز

بدون نظر تاکنون

نظر شما چیست ؟

XHTML: شما می توانید از این برچسب ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>